tip koszyk
Osoba Firma
IMIE:
NAZWISKO:
ULICA:
NR:
KOD POCZTOWY:
POCZTA:
EMAIL:
HASŁO:
TELEFON:

Wysyłam kod aktywacyjny ..
NIP:
NAZWA FIRMY:
IMIE:
NAZWISKO:
ULICA:
NR:
KOD POCZTOWY:
POCZTA:
EMAIL:
HASŁO:
TELEFON:
EMAIL:
KOD AKTYWACJI:
POTWIERDŹ

ZALOGUJ

COŚ POSZŁO NIE TAK

Logowanie:KIM - TECH

CZYTNIKI KODÓW KRESKOWYCH

REJESTRACJA | LOGOWANIE

sklep@kim-tech.pl +(48) 530 071 320
Kategorii: 1 skanery kodów drukarki Ekrany dotykowe POS
Szukaj
WYBIERZ FUNKCJE:
Komunikacja poprzez KabelKomunikacja poprzez BluetoothSkanowanie bezprzewodoweSkanowanie ręczneMożliwość blokady skanowania tego samego kody 2 razy z rzęduSkanowanie automatyczneKomunikacja dualna Bluetooth i KabelMożliwość opóźnienia skanowania tego samego kodu 2 razy pod rządMożliwość wyłączenia dźwiękuOdczyt kodów 2DWibracje podczas skanowaniaMożliwość zmiany poziomu głosu czytnika podczas pracyOdczyt kodów 1DAuto sensorMożliwość skanowania kodu kreskowego bez znaków z przodu lub tyłuMagazynowanie (Inventory mode)Parowanie kilku czytników do jednego odbiornika (Pairing mode)Komunikacja z urządzeniami BluetoothSkanowanie kodu z opcją robienia zdjęć

Cena:(od - do)

Bezprzewodowe skanery kodów kreskowych

Są to czytniki które mogą komunikować się z komputerem lub bazą za pomocą modułu Bluetooth lub drogą radiową. Oferujemy 2 modele skanerów które mogą komunikować się np z komórką lub innym urządzeniem wyposażonym w moduł Bluetooth są to:

Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych 2D XT-6400
oraz
Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych 2D XB-6266MBT

Dodatkowo jeśli jesteś zainteresowany czytnikiem kodów którego ładowanie baterii odbywa się indukcyjnie to posiadamy 2 takie modele

Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych XL-9310
oraz
Bezprzewdoowy skaner kodów kreskowych XB-5178HR

Oczywistą rzeczą jest że komunikacja Bluetooth ma pewne ograniczenia gdyż komunikacja skanowanego kodu kreskowego w tym trybie odbywać się musi w bliskości skaner kodów - odbiornik, dlatego na szczególną uwagę zasługuje skaner kodów QR XT-6400
przez wzgląd na jego wszechstronność a mianowicie możliwość komunikacji bezprzewodowej albo poprzez Bluetooth albo drogą radiową. To jest jedyny taki czytnik w szerokim wachlarzu produktów oferowanych Państwu.

Jeśli chodzi o bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych to na pewno bardzo ważnym aspektem jest odległość na jaką czytnik może przesłać sygnał w postaci zeskanowaego kodu do komputera tudzież odbiornika tutaj zdecywowany prym wiodą 2 modele czytników które mogą komunikować się w granicach 130 metrów.

Są to:
Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych XB-5066RT
Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych XB-5066R

Co ciekawe wyżej wymienione czytniki kodów kreskowych mają też najlepsze baterie które pozwalaja na pracę ciągłą ponad 20H !!!!

Jeśli już jesteśmy przy bateriach i pracy ciągłej to znów model
XT-6400 może zakoczyć i pochwalić się dużymi osiągami
technicznymi bo przy pełnym naładowania baterii (ok. 4h) bateria może pracować w trybie ciągłym ok. 8-9h i zeskanować w tym czasie ponad 40 tysięcy kodów 1D Ean-13 co jest fenomenem !!!!

Reasumując fakty i dane wyróżniającym się czytnikiem jeśli chodzi o paletę bezprzewodowych czytników kodów kreskowych jest z pewnością model. XT-6400 który to może komunikować się bezprzewodowo na 2 sposoby poza tym może komunikować się też przewodowo poprzez kabel USB czyli miano "3 w 1" jest jak najbardziej na miejscu. Zresztą czytnik ten nie dość że jest wielofunkcyjny to w dodatku ma bardzo ładny ergonomiczny design.

Jest najczęściej wybieranym produktem w naszym sklepie.